Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Портфоліо реалізованих об’єктів (79)

  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    40 000 $
    702 $/м²

    Крайня вул., 21

    2 кімнати
    57 / 27 / 15 м²
    поверх 1 з 2
    2010 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продам затишну двокімнатну квартиру в Хаджибейському районі. Мікрорайон Ленселище Вулиця Смоленська 11 Загальна площа — 57 кв.м. Дворівневе планування — більше простору та комфорту Перший поверх - кухня та суміщений санвузол з ванною кімнатою (душова кабінка) Другий поверх - дві окремі кімнати Повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати одразу! Особливості, які закохують з першого погляду: ✔ Тепла підлога на першому поверсі — комфорт у будь-яку пору року ✔ Вихід із кухні у власний дворик — ідеально для ранкової кави або відпочинку ✔ Власне паркомісце — жодних проблем з паркуванням Квартира у житловому стані — чудовий варіант для життя! Ціна — 40 000 у.о. Телефону...
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    47 000 €
    1 205 €/м²

    Курортний пров., 1

    1 кімната
    39 / 16 / 10 м²
    поверх 6 з 24
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Елегія Парк» Квартира укомплектована меблями та технікою Окремо організована гардеробна кімната З кухні вихід на балкон Ідеальний варіант для орендного бізнесу! Телефонуйте, організую показ у зручний для вас час
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    60 500 $
    1 008 $/м²

    Спрейса вул., 15

    єОселя єВідновлення ЖК Житлове містечко ARTVILLE
    2 кімнати
    60 / 30 / 10 м²
    поверх 6 з 11
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Продам двокімнатну квартиру в ЖК «Артвіль» В квартирі виконано капітальний ремонт не від забудовника Окремі кімнати з панорамним склінням З кухні вихід на лоджію Гарний вид з вікон - схід сонця Телефонуйте, організую показ у зручний для вас час!
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    45 000 $
    1 042 $/м²

    Райдужний масив вул., 11

    1 кімната
    43 / 19 / 12 м²
    поверх 7 з 17
    2016 рік побудови
    4 міс. тому
    Продам простору однокімнатну квартиру в ЖК «Райдужний» Квартира розташована на зручному середньому поверсі - 6 В квартирі виконано капітальний ремонт Укомплектована меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    28 600 $
    894 $/м²

    Європейська вул., 14

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК ЖМ Сьоме Небо
    1 кімната
    32 / 15 / 7 м²
    поверх 4 з 5
    2018 рік побудови
    5 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Ідеальний варіант під орендний бізнес - повна комплектація меблями та технікою Зручний поверх - 4 Опалення - АГВ (2-контурний котел)
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    24 000 $
    750 $/м²

    Торгова вул., 11

    1 кімната
    32 / 15 / 8 м²
    поверх 7 з 11
    2013 рік побудови
    5 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Квартира розташована на 7 поверсі Стан - житловий При відключенні світла працює ліфт, є вода та опалення!!!
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    39 800 $
    1 073 $/м²

    Спрейса вул., 9

    1 кімната
    37 / 16 / 12 м²
    поверх 11 з 12
    2021 рік побудови
    5 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Артвіль» Закритий житловий комплекс, який знаходиться під цілодобовою охороною На території комплексу капсульний парк з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками Окремо організована зона барбекю Квартира укомплектована меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    25 500 $
    797 $/м²

    Європейська вул., 15

    1 кімната
    32 / 15 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    2017 рік побудови
    5 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ "7 Небо" Сучасний житловий масив розташований в передмісті Одеси. Подалі від шуму доріг Просторі та доглянуті двори з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками Квартира розташована на 5 поверсі Укомплектована частково меблями та технікою Стан - житловий Опалення - АГВ (2-контурний котел) З кухні вихід на балкон Вікна виходять на західну сторону!
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    23 000 $
    719 $/м²

    Проїзна вул., 5

    1 кімната
    32 / 15 / 7 м²
    поверх 2 з 4
    2015 рік побудови
    6 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Сучасний житловий масив з власною розвиненою інфраструктурою - супермаркети, магазини, укр та нова пошти, амбулаторія та аптеки, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку Квартира розташована на 2 поверсі Укомплектована частково меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    48 000 $
    906 $/м²

    Європейська вул., 26

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК ЖМ Сьоме Небо
    2 кімнати
    53 / 21 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    2024 рік побудови
    6 міс. тому
    Продам двокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Ідеальне рішення без зайвих витрат! Квартира укомплектована меблями та технікою Двостороннє планування
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    27 500 $
    833 $/м²

    Європейська вул., 8

    1 кімната
    33 / 15 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    2018 рік побудови
    6 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Сучасний житловий масив Щ власною розвинутою інфраструктурою Просторі та доглянуті двори з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками Квартира розташована на зручному 2 поверсі Укомплектована необхідними меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    47 000 $
    547 $/м²

    Батуринська вул.

    86 / 44 / 10 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    1965 рік побудови
    7 міс. тому
    Продам приватний будинок в мікрорайоні Ленселище! Тиха та затишна вулиця Компактний двір з місцем для авто та окремо збудований гараж Будинок в житловому стані Три окремі кімнати та простора веранда з виходом на задній двір з зоною відпочинку Простора територія з зеленими насадженнями Також є підвал Ідеальний варіант для сімейного затишку та комфорту Документи на будинок є Державний акт відсутній
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    56 000 $
    1 047 $/м²

    Проїзна вул., 20

    2 кімнати
    54 / 30 / 10 м²
    поверх 2 з 5
    2020 рік побудови
    7 міс. тому
    Продам двокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» В квартирі виконано ремонт Укомплектована частково меблями та технікою Зручне розташування - 2 поверх
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    23 500 $
    712 $/м²

    Торгова вул., 19

    1 кімната
    33 / 15 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    2017 рік побудови
    7 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Стан - житловий З кухні вихід на просторий балкон Вид з вікна на схід сонця Площа - 33 кв.м.
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    23 500 $
    712 $/м²

    Проїзна вул., 16

    1 кімната
    33 / 15 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    2017 рік побудови
    8 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Сучасний житловий масив з власною розвиненою інфраструктурою Просторі та доглянуті двори з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками Квартира в житловому стані
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    39 500 $
    790 $/м²

    Торгова вул., 5

    2 кімнати
    50 / 28 / 9 м²
    поверх 4 з 4
    2013 рік побудови
    8 міс. тому
    Продам двокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Окремі кімнати Стан - житловий Два балкони, один - засклений Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    22 000 $
    733 $/м²

    Проїзна вул., 3

    1 кімната
    30 / 15 / 7 м²
    поверх 3 з 4
    2014 рік побудови
    8 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Вигідна ціна!!! Квартира в житловому стані Опалення - АГВ (2-контурний котел)
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    26 500 $
    779 $/м²

    Європейська вул., 25

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК ЖМ Сьоме Небо
    1 кімната
    34 / 15 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    2024 рік побудови
    11 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Сучасний житловий масив з власною розвиненою інфраструктурою Просторі та доглянуті двори з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками Поруч з будинком вільні парко місця Будинок новий В квартирі ніхто не жив Площа - 34 кв.м. Ціна - 26.500 у.о.
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    25 000 $
    758 $/м²

    Проїзна вул., 28

    1 кімната
    33 / 15 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    2021 рік побудови
    1 р. тому
    Продам однокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Сучасний житловий масив з власною розвиненою інфраструктурою - супермаркети, укр та нова пошти, амбулаторія, дитячий садок та школа початкових класів, магазини тощо Просторі та доглянуті двори з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками З вікон квартири можна насолоджуватися заходом сонця Квартира укомплектована меблями та технікою
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    38 000 $
    712 $/м²

    Європейська вул., 10

    2 кімнати
    53 / 29 / 10 м²
    поверх 5 з 5
    1 р. тому
    Продам двокімнатну квартиру в ЖМ «7 Небо» Квартира розташована 5 поверсі Укомплектована частково меблями та технікою Стан - житловий Опалення - АГВ (2-контурний котел) З кухні вихід на балкон Кімнати окремі Санвузол роздільний
  • продано
    Агенція нерухомості СЛОН
    52 000 $
    851 $/м²

    Героїв Крут вул. (Валентини Терешкової), 35

    4 кімнати
    61 / 44 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    1 р. тому
    Продам чотирьохкімнатну квартиру на Черьомушках!!! Найкращий та найзеленіший район Одеси Поруч з парком Горького Квартира розташована на зручному поверсі Укомплектована меблями та технікою
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.